Přejít k hlavnímu obsahu

Připravované informace

2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rády bychom Vám tímto jménem Výboru CASAJC připomenuly, že

dne 4. června proběhne v online prostředí MS Teams akce zaměřená na sdílení zkušeností z výuky jazyků na vysokých školách, Online Den s CASAJC (více zde).  

Program Online Dne s CASAJC najdete níže.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

ráda bych Vám tímto jménem Výboru CASAJC poděkovala za účast na hlasování o návrhu upravených stanov CASAJC formou per rollam a seznámila Vás s jeho výsledky.

Vážení členové CASAJC,

přinášíme dokumenty s aktuálními informacemi z jednání Koordinačního výboru (Coordinating Committee) CercleS, které se konalo 17.5.2024. Jedná se o následující dokumenty:

1. Agenda CC meeting 17 May 24, 2. LLHE Publishing Report 2021-23, 3. Minutes CC meeting 13 Oct 2023, 4. Minutes CC meeting 17 May 2024, 5. CC Meeting 17 May 2024 Slides a pro připomenutí poslední číslo bulletinu 6. Cercles e-bulletin Issue 11.

S přáním krásného dne,

jménem Výboru CASAJC,

Blanka Pojslová

předsedkyně

Dear colleagues,

I am delighted to announce that registration is now open for the CercleS 2024 conference.  This is in response to a number of requests received. I would be grateful if you could circulate this to members of your national associations.

We are presently reviewing abstracts and hope to notify authors by mid April, with a draft final programme available from late April 2024.

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

jménem Výboru CASAJC bychom Vás rády vyzvaly k zapojení do Online Dne s CASAJC, který se bude konat v online formě na platformě MS Teams 4. června 2024. Cílem této akce je podpořit vzájemné sdílení zkušeností a dobré praxe mezi univerzitními jazykovými pracovišti v České republice.

Vaše příspěvky se mohou týkat některé z následujících oblastí: 

Ústav cudzích jazykov Technickej univerzity vo Zvolene a Česko-Slovenská asociácia učiteľov cudzích jazykov na vysokých školách (CASAJC)
Vás pozývajú na vedeckú konferenciu Vyučovanie cudzích jazykov s prihliadnutím na rozvoj mäkkých zručností a komunikáciu v akademickom a profesijnom kontexte, ktorá sa bude konať 17.-18. októbra 2024 (štvrtok - piatok) pod záštitou rektora Technickej univerzity vo Zvolene Dr. h. c. prof. Ing. Rudolfa Kropila, PhD.