Přejít k hlavnímu obsahu

Volby nového výboru a revizní komise CASAJC

Součástí členské schůze byly i volby nového výboru a revizní komise CASAJC.

Je proto důležité, aby vaše pracoviště mělo na schůzi alespoň jednoho zástupce, nicméně velmi rádi uvidíme větší počet kolegů, protože příležitostí k setkání nebylo v poslední době mnoho. Nové volby pochopitelně znamenají také možnost vystoupit se svojí kandidaturou, a především se svými záměry a vizemi do směřování CASAJC. Uvažujte prosím o tom, zda byste měli chuť se na společné práci pro asociaci podílet. Své kandidatury zasílejte prosím na adresu kolegyně Magdalény Trojanové (ext.magdalena.trojanova@savs.cz) do 31. 5. 2021. V emailu prosím dodejte následující informace:  

  • potvrzení vašeho zájmu kandidovat,
  • vaši fotografii,
  • kontakt,
  • krátký medailonek popisující vaše pracovní zkušenosti a váš záměr, který byste chtěli v CASAJC realizovat pro užitek asociace.

Písemný medailonek lze obohatit také videem či audiem. V rámci informací mohou kandidáti vyjádřit své preference, jestli kandidují obecně do orgánů asociace či pouze do výboru nebo pouze do revizní komise, případně, jestli kandidují přímo na některou z pozic (předseda, místopředseda, tajemník a člen výboru, a předseda nebo člen revizní komise).

Zasláním těchto dat na výše uvedené kontakty budete souhlasit s jejich zveřejněním na webu CASAJC pro účely konání voleb 2021. Po skončení voleb tyto údaje budou z webu odstraněny a údaje zvolených zástupců zveřejněny v sekci výbor a revizní komise CASAJC.

Detaily …

Date
2021-06-15 11:59